Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MendelMax - z czym to się je

MendelMax - z czym to się je 12/29/2012 23:13 #4468

pitsa napisał:
A dokładniej to trzeba kliknąć na ten rysunek 3D i program wyświetlający plik pdf pozwoli na obracanie, przybliżanie i szczegółowe oglądanie co gdzie jest w tej konstrukcji. Nie każdy wie, że są "interaktywne i trójwymiarowe" pliki pdf. :)
Wow - rewelacja :D Niestety pdf domyślnie w chromie otwiera się w okienku, więc trzeba koniecznie zapisać na dysku.
  • viresx
  • viresx Avatar
  • Podziękowania: 3
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MendelMax - z czym to się je 12/30/2012 05:57 #4471

U mnie na maku jest biala strona z napisem mendel max :-) Musze zassac acrobata wiec

MendelMax - z czym to się je 10/02/2014 14:53 #8202

Ja mam oryginalnego mendel maxa 2 (Makers Toolworks) i musze powiedziec ze dokumentacja jest absolutnie wystarczająca (Poszukaj w dziale download)
a oprucztego na Freenode mają kanał (makerstoolworks) ze świetnymi ludzmi co pomogą o kazdej porze dnia i nocy

a tak pozatym MM2 posiada Rambo board jako kontroler no i to jest pełen wypas, jeszce nie slyszalem zeby jakaś sztuka zawiodła i spowodowała jakiś tam pożar czy cuś.

a jeśli chodzi o niestandardowe częsci no to chyba tylko extruder(i te cześci ramy co morzna i tak wydrukować w plastiku) cała reszta standard
ja kupóje www.reprapworld.com

a jesli ktoś chce nową/gotową to polecam ZMORPH Polskiej produkcji
  • Strona:
  • 1
  • 2

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013