Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [S] Elektronika KOS 1.2

[S] Elektronika KOS 1.2 05/19/2014 07:49 #7959

Dzień Dobry!

Sprzedam moją najnowszą elektronikę KOS 1.2 sklep.pjd-automatyka.pl/index.php?id_cat...&controller=category .Wsad, czyli Marlin będzie bieżąco uaktualniany na github.com/syntetyczny/Marlin/tree/Marlin_KOS i tak samo wszystkie szczegóły dotyczące samej płytki. Jak na razie trwają prace nad instrukcją, która w formie roboczej jest do ściągnięcia na: www.dropbox.com/s/y0dica8i3cpilbn/kos%20instrukcja.pdf
Wrzuciłem jeszcze 20stepsticków w zestawach po 4(czyli 5 zestawów). Cena za KOS 1.2 to 258,3 brutto i jest ceną promocyjną.

Płytki są gotowe do wysyłki, polutowane i działające m.in. tu:

albo na moim kanale youtube:

Przetestowaliśmy urządzenie w boju w weekend na warsztatach tj. 18-19maja i nie było problemów z montażem dzięki czytelnym opisom i złączom śrubowym. Wszystkie informacje dotyczące elektroniki można przeczytać w instrukcji, w sklepie czy też na forum bliźniaczym mojreprap, gdzie dzielnie rejestrowałem wszystkie kolejne etapy tworzenia tej wdzięcznej elektroniki.

Zapraszam do kupowania;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013