Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowe posty

Nowe posty 05/21/2013 08:45 #6532

Bardzo brakuje mi takiej opcji.
  • sekal
  • sekal Avatar
  • Podziękowania: 1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowe posty 05/21/2013 11:39 #6534

Rozumiem, że chodzi ci o to co było w starej wersji w kolumnie z lewej strony? Mi tez tego brakuje, ale alternatywą jest wybranie z menu Forum > Ostatnie tematy.
Co prawda nie jest na pierwszej stronie i to zawsze trochę utrudnia ale jako alternatywa działa.

Nowe posty 05/22/2013 09:09 #6544

Wywaliliśmy, bo zawężało forum, ale można dodać z powrotem, to było dość wygodne.

Nowe posty 05/22/2013 10:17 #6548

emartinelli napisał:
Rozumiem, że chodzi ci o to co było w starej wersji w kolumnie z lewej strony? Mi tez tego brakuje, ale alternatywą jest wybranie z menu Forum > Ostatnie tematy.
Co prawda nie jest na pierwszej stronie i to zawsze trochę utrudnia ale jako alternatywa działa.

z tego co zauważyłem ostatnie tematy pokazuje ostatnio założone nowe tematy. Jeśli, ktoś doda nowy post do starego tematu nawet rewolucyjny i wart uwagi nie zobaczysz go. Trzeba przeglądać forum.
  • sekal
  • sekal Avatar
  • Podziękowania: 1

Nowe posty 05/22/2013 11:44 #6550

sekal napisał:
z tego co zauważyłem ostatnie tematy pokazuje ostatnio założone nowe tematy. Jeśli, ktoś doda nowy post do starego tematu nawet rewolucyjny i wart uwagi nie zobaczysz go. Trzeba przeglądać forum.
Nie, na pewno tak nie jest. Korzystam z tego na co dzień i pokazuje po prostu nowe posty nawet w starych tematach.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013