Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak to zacząć??

Jak to zacząć?? 06/28/2014 15:56 #8032

Witam, otóż właśnie przyjechała moja drukarka i chcę się dowiedzieć jakie programy poza tym do tworzenia modeli stl muszę mieć, slic3r i jeszcze jakie?
Może jakieś linki dla noobów?
Mam mendel prusa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak to zacząć?? 06/28/2014 20:16 #8037

Witam
Jeżeli chcesz robić sam jakieś własne projekty to musisz zakupić program CAD. Fakt, jest ich troche i musisz się z nimi zapoznać i wybrać taki który będzie Ci pasował. Jest jeden szczegół musisz wybrać taki w którym będziesz mogł zapisywać swoje prace w plikach stl jak np rhinoceros. Przejrzyj sobie ten link i popytaj. A do sprawdzania i naprawy plików stl muisz mieć Netfabb Studio.
Nie jestem przedstawicielem firmy która się zajmuje dystrybucją oprogramowania rhinoceros. Jestem jego użytkownikiem więc mogę Ci polecić

forum.rhino3d.pl/index.php

robert
  • kubus838
  • kubus838 Avatar
  • Podziękowania: 4

Jak to zacząć?? 06/28/2014 20:35 #8038

Dzięki za odpowiedź, ale napisałem POZA programami do modelowania :) mam teraz 123D.
Chcę wiedzieć raczej jak to się podłącza, sterowniki usb czy trzeba, kiedy je instalować, gdzie i jakie znaleźć, na PCB jest napis Sunbeam ver B, mam win7, i co teraz?
Skąd te stery czy po prostu pronterface je ma i wystarczy podłączyć drukarkę?

Jak to zacząć?? 06/28/2014 21:14 #8039

Domyślam się, że mówisz o Sunbeamie na procku at90usb1287. Jeśli tak to szukaj na forum mójreprap.pl topicu o instalacji sterowników do teensylu.
Możesz jako hosta uzywac pronterface.

Jak to zacząć?? 06/29/2014 19:35 #8041

Ok już uruchomiłem, dziękuję za pomoc.
Wystarczyło ster usb teensyduino i po tym od razu pronter zobaczył drukarkę.
Ostatnio zmieniany: 06/29/2014 19:36 przez członekramieniawysunietynaczolo.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013