Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zmiana barw klubowych

Zmiana barw klubowych 09/17/2013 16:59 #7129

Zostałem nowym członkiem teamu monkeyfab , będę odpowiedzialny za temety związane z technolpgią fotopolimerową .
  • fab_robol
  • fab_robol Avatar
  • Podziękowania: 5
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zmiana barw klubowych 09/25/2013 11:18 #7154

Miło mi dowiedzieć się, że grupa MonkeyFaB się rozrasta.

Szkoda, że nie doczekaliśmy się serii własnych głowic mfb1, mfb2,... bo to by była wiśniówka na torcie.

Piszę tego posta tak po prawdzie, aby przypomnieć o obiecanym przez lidera grupy opisie INCUBATORa.
Tak się złożyło, że nie byłem na poprzedniej prezentacji w Kielcach, a na ostatniej nie było:
a) incubatora
b) prototypu drukarki h-bot na cięgnach (tańsze od pasków MXL, ...)
O ile w tej drugiej sprawie nie za bardzo nawet wiem do kogo uderzyć, to w pierwszej taka deklaracja przynależności do teamu to dla mnie możliwość ponowienia prośby, bo może ta konstrukcja będzie też inspirująca dla innych.

Dla mnie już samo tempo rozwoju klasycznych reprapów, jakie panuje obecnie, było wystarczające do tego, aby rzucić etat i zająć się tym hobby - co właśnie zrobiłem - a technologie proszkowe, fotopolimerowe ... są gwarancją trwałości tej decyzji, bo bez mała mamy teraz jakby nie było pewnego rodzaju rewolucję przemysłową. Z drugiej strony to ja z moją żoną stanowimy team Animos, też grupę. I może kiedyś , jak @UDS doczekam się własnego skrótu ANS, bo przy wydruku 3 liter zamiast 6 to by było już 50% oszczędności.
  • animos
  • animos Avatar
  • Podziękowania: 1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013