Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Produkcja z prototypu

Produkcja z prototypu 11/09/2012 14:47 #3748

Panowie,
dopracowałem element, wydrukowałem, przetestowałem, jest super.
Mam części elektroniczne (HongKong rządzi), mam śruby (to robią w Polsce doskonale). Opakowania kończę dogrywać.
Jest to akcesorium komputerowe. Nie mogę go jednak sprzedawać, dopóki nie zacznę produkcji (zapewne na wtryskarce). Tu pytanie jest do was. Czy znacie jakieś firmy w naszym kraju, godne polecenia, które mogą wykonać mój element w przyzwoity sposób? To ma być tylko plastik. Po prostu chcę mieć z wtryskanego ABSu części. Muszę na nich, względem prototypu, dopisać producenta, swoje logo, ce, jakieś tam numerki. To wszystko. Nie chcę tego robić w chinach, bo na prawdę jest różnie. Poza tym, lubię jak się produkuje takie rzeczy w naszym kraju (element z HK wynika z solidności firmy, która to robi i z długiej współpracy z tą firmą).

Niestety obiekt ma od spodu wycięcie na stożkową śrubę, więc nie będę tego frezować. Chociaż sam produkt z pleksi, czy drewna, byłby na pewno świetny.

Obiekt ma wymiary nie przekraczające 1x15x15cm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Produkcja z prototypu 11/09/2012 20:06 #3752

Swego czasu pisałem po firmach robiących na wtryskarkach aby mi coś zrobili. Kręcili nosem, dziwne sumy za formy, więc napisałem do firmy z HK - dostałem odpowiedź: ile sztuk potrzebnych i na kiedy. Sam koszt formy wtryskowej był tez niższy niż w PL, więc niekiedy warto się zastanowić.
  • u-design
  • u-design Avatar
  • Podziękowania: 2
Zawsze mówię to co myślę, choć nie każdy to lubi ... [Liroy]
3NOVATICA

Produkcja z prototypu 11/12/2012 08:55 #3766

u-design napisał:
Swego czasu pisałem po firmach robiących na wtryskarkach aby mi coś zrobili. Kręcili nosem, dziwne sumy za formy, więc napisałem do firmy z HK - dostałem odpowiedź: ile sztuk potrzebnych i na kiedy. Sam koszt formy wtryskowej był tez niższy niż w PL, więc niekiedy warto się zastanowić.
Ja tak miałem, jak robiłem elektronikę pierwszy raz do adaptera (element pc), polska 0 kontaktu, niemcy kręcili nosem, usa od 1 szt. ale dość drogo. Chińczyki od 500szt. ale 3 razy taniej. Aktualny dostawca od 1szt. (tylko wysyłka rujnująca kieszeń), ale cena jest 1/10 tej z USA.

Będę dzwonić dzisiaj do Ciebie zapewne.
  • Strona:
  • 1

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013